З чудовим березневим святом!

У ці осяйні березневі дні першого весняного місяця, наслідуючи добру традицію, вшановуємо жінку-кохану, жінку-господиню, жінку-берегиню життя на Землі. Низький уклін вам, дорогі жінки, хранительки наших домашніх вогнищ, за ваші любов і терпіння, за палке кохання і непорушну вірність, за відданість родині і турботу про дітей. Нехай довіку на Землі буде прославлена ваша всеосяжна любов!

Вітаючи любих жінок з найніжнішим з усіх свят на землі, колектив Чернігівського академічного муздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка підготував у подарунок яскраву, як весняний букет, концертну програму. 6 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, на головній сцені області відбудеться святковий концерт, присвячений цьому чудовому весняному святу. Найромантичніші пісні, ліричну музику і натхненні поетичні посвячення даруватимуть Вам в цей день найкращі артисти – вокалісти, солісти балету та оркестр нашого театру.

 

Приходьте зі своїми коханими, рідними і друзями до театральної зали на святковий концерт, і чудовий піднесений настрій забезпечено на всі ці весняні дні.

Бажаємо Вам, любі жінки, бути натхненими Музами для своїх чоловіків, люблячими Матусями для своїх дітлахів, успішними й визнаними фахівцями у своїй справі, ніжно коханими і безмежно щасливими в особистому житті.

Гарного Вам відпочинку, радісних весняних свят!

 

Колектив Чернігівського обласного академічного
українського музично-драматичного театру
ім. Т.Г.Шевченка

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація