З чудовим березневим святом!

У ці осяйні березневі дні першого весняного місяця, наслідуючи добру традицію, вшановуємо жінку-кохану, жінку-господиню, жінку-берегиню життя на Землі. Низький уклін вам, дорогі жінки, хранительки наших домашніх вогнищ, за ваші любов і терпіння, за палке кохання і непорушну вірність, за відданість родині і турботу про дітей. Нехай довіку на Землі буде прославлена ваша всеосяжна любов!

Вітаючи любих жінок з найніжнішим з усіх свят на землі, колектив Чернігівського академічного муздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка підготував у подарунок яскраву, як весняний букет, концертну програму. 6 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, на головній сцені області відбудеться святковий концерт, присвячений цьому чудовому весняному святу. Найромантичніші пісні, ліричну музику і натхненні поетичні посвячення даруватимуть Вам в цей день найкращі артисти – вокалісти, солісти балету та оркестр нашого театру.

 

Приходьте зі своїми коханими, рідними і друзями до театральної зали на святковий концерт, і чудовий піднесений настрій забезпечено на всі ці весняні дні.

Бажаємо Вам, любі жінки, бути натхненими Музами для своїх чоловіків, люблячими Матусями для своїх дітлахів, успішними й визнаними фахівцями у своїй справі, ніжно коханими і безмежно щасливими в особистому житті.

Гарного Вам відпочинку, радісних весняних свят!

 

Колектив Чернігівського обласного академічного
українського музично-драматичного театру
ім. Т.Г.Шевченка

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація