З любов’ю до жінок

Саме таку назву обрав для святкового концерту, що відбувся 07 березня на головній сцені області, Чернігівський обласний академічний муздрамтеатр ім. Т.Г.Шевченка. І вся атмосфера цього захоплюючого яскравого дійства була насичена ніжними почуттями і возвеличенням прекрасного образу Жінки – коханої обраниці долі, берегині родинного затишку, матері, що дарує життя кожній людині на землі.

Теплі й зворушливі, по-доброму жартівливі привітання всього чоловічого складу театральної трупи на початку концерту збурили лаву хвилюючих почуттів у присутніх в залі жінок. Різнобарвні й багатоликі іпостасі жінок поставали з вокальних номерів артистів театру Едуарда Брагіди, Альберта Лукашова, Владислава Лещенка, Євгенії Василенко, Світлани Бойко, Діні Лобур, виступ якої у супроводі світлин з прекрасними жіночими і дитячими образами став вдячною посвятою життєдайному світлу материних очей.

Чудовим подарунком до свята усім матусям і бабусям, що заходились у залі, були яскраві композиції запрошених до участі у концерті дитячих танцювальних колективів, давніх друзів нашого театру – ансамблю «Апельсин» та студії «Віта-Денс». Гаряче підтримали глядачі виступ семирічного Олега Савченка з Прилук, який порадував присутніх своїм емоційним талановитим виконанням українських гуморесок.

Невпинні вибухи сміху супроводжували гротескну пародію на грузинський ансамбль танцю та кумедну сценку «Діди» у виконанні молодого покоління артистів театру (артисти Євген Бондар, Микола Лемешко, Дмитро Літашов, Микола Мусатов, Сергій Пунтус). А учасники жартівливого розіграшу «Смерека» (артисти Петро Великий, Микола Лемешко,Сергій Носенок) встигли за декілька хвилин виступу перецілувати щічки майже всіх молодих і гарненьких дівчат у залі, звичайно за їх згодою та бурхливою підтримкою усього глядацького загалу. Неабияке зацікавлення глядачів викликав і конкурс на «кращого театрала», який провів молодий і завзятий режисер театру Артемій Аніщенко, запросивши на сцену чотирьох молодиків та влаштувавши серед них змагання на знання тонкощів жіночого буття, за що вони отримали в нагороду VIP-картки на відвідування вистав нашого театру в цьому театральному сезоні.

Цілу низку різноманітних хореографічних композицій вплели до віночку святкового концерту артисти балету – від ліричної замальовки «Без тебе» до імпульсивного «шизофренічного танго» та барвисто-динамічного українського танцю наприкінці концертної програми.

А створював піднесений романтичний настрій концерту оркестр театру під керівництвом головного диригента Олексія Рощака, який відкрив святковий концерт увертюрою «Весняні води», досконало супроводжував виступи вокалістів та приваблював високомайстерним виконанням прекрасних музичних творів (солісти оркестру Олександр Мовчан, Даниїл Махней, Себастіан Абовян, Валерія Денисенко).

Після завершення концертної програми схвильовані глядачі бурхливими оплесками дякували артистам, які зробили такий чудовий подарунок до свята 8 Березня.

Вітаючи наших дорогих жінок з цим світлим і радісним весняним святом, щиро бажаємо прихильності долі, любові й уваги від чоловіків, втіхи від дітей і онуків, нових приємних зустрічей у нашому театрі.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація