З НОВИМ РОКОМ, ДОРОГІ НАШІ ГЛЯДАЧІ!

Ось і настав час закінчення першої половини 87-го театрального сезону у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка, наступає його друга половина, яка розпочинається з Нового, 2013 року.

Як і завжди, перед святами наступає «гаряча» пора підведення підсумків зробленого у минулому році, підготовки до здійснення нових творчих планів та задумів у житті творчого колективу і всього колективу театру взагалі.

Цього року, починаючи з 21-го грудня, в театрі розпочався парад казок для малечі, тобто ідуть усі дитячі вистави, які є в репертуарі театру. Цей парад закінчиться вже в канун Різдвяних свят 2013-го року.

Протягом минулого року в театрі було показано багато вистав діючого репертуару як для дітей, так і для дорослих, серед яких були і нові прем’єри – «Наше містечко» Торнтона Уайлдера, «Останній палко закоханий» Ніла Саймона, «Нельська вежа» О. Дюма, «Назар Стодоля» Т. Г. Шевченка та «Пісочниця» М. Вальчака.

Ми щиро вдячні усім прихильникам нашого театру, усім нашим глядачам, зовсім юним і дорослим, які протягом цього, 2012 року відвідували наші вистави. Сподіваємось, що і в Новому, 2013 році ви не будете забувати про відвідини нашого театру, а ми, в свою чергу, будемо робити все можливе, щоб вас не розчарувати. Уже зараз знаходяться в роботі і готуються до випуску дві прем’єри (про них ми поговоримо трохи пізніше), творче життя в театрі активно продовжується.

Отже, дорогі наші глядачі, ми щиро вітаємо вас і ваші родини з Новим, 2013-м роком і Різдвом Христовим! Бажаємо усім чудового святкового настрою, міцного здоров’я, великих успіхів у ваших справах, здійснення усіх ваших бажань і задумів, усього самого найкращого у вашому житті!

До зустрічі в театрі у новому, 2013 році! Приходьте, Вам завжди раді!

Ольга Зеленська, заслужена артистка України,
керівник літературно-драматургічної частини,
театрознавець.

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація