З пошаною до творчості Вільяма Шекспіра

Традиційно щороку 23 квітня світова театральна спільнота вшановує чергову річницю від дня народження найвидатнішого англійського драматурга усіх часів – Вільяма Шекспіра.

Його авторству належить принаймні 17 комедій, 10 хронік, 11 трагедій, п’ять поем і цикл зі 154 сонетів. Його твори перекладені багатьма мовами світу і з’являються на театральній сцені частіше, ніж п’єси будь-якого іншого драматурга, який коли-небудь жив і творив.

Протягом усієї творчої діяльності колектив Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка неодноразово втілював на сцені безсмертні твори великого драматурга. У різні роки в репертуарну афішу театру прикрашали його вражаючі трагедії і комедії, зокрема, «Ромео і Джульєтта», «Сон літньої ночі», «Комедія помилок» та інші. З шекспірівською виставою «Сон літньої ночі» шевченківці брали участь у Шекспірівському театральному фестивалі у м. Гданськ (Польща). А з виставою «Комедія помилок» у 2017 році здобули Гран-прі Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» у Херсоні.

Вітаючи усіх шанувальників театру з нагоди 456-ї річниці від дня народження видатного метра світової драматургії Вільяма Шекспіра, щиро бажаємо нових захоплюючих зустрічей з його творчістю на чернігівській сцені.

Раїса Міненко,  керівник літературно-драматургічної частини театру

 

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація