За першим кроком йдуть слідом наступні

Сьогодні доречним буде повернутися до нещодавньої історії, коли через жорстокі бої, що точилися на території області, і нищівні обстріли Чернігова у лютому-березні цього року облмуздрамтеатр ім. Т.Г.Шевченка змушений був припинити свою діяльність. Та за першої-ліпшої можливості шевченківці докладали усіх зусиль аби відновити в театрі сценічну роботу і представляти глядачеві свої творчі доробки.

Отже першим кроком щодо відновлення в театрі сценічної діяльності став показ наприкінці квітня саме цієї вистави. Уперше після більш ніж двомісячної перерви артисти знову грали на театральній сцені для чернігівських глядачів, серед яких були переважно військові, бійці тероборони і волонтери. Того дня відбувся показ вистави «Загадкові варіяції» за п’єсою сучасного французького драматурга Еріка-Еммануеля Шмітта, постановку якої ще у довоєнний час здійснив режисер Денис Федєшов, що наразі в лавах ЗСУ захищає рідну землю.

Проминуло тривожне воєнне літо, і в якості нового кроку щодо відновлення сценічної роботи колективу 04 вересня відвідувачам, які вщент заповнили глядацькі місця експериментального простору, була представлена ця «майже детективна» історія у виконанні заслуженого артиста України Олександра Куковєрова та артиста драми Петра Великого. Тамуючи подих слідкували захоплені глядачі за кожним сюжетним поворотом непростої життєвої історії двох чоловіків, що кохали одну жінку, відкриваючи нові несподівані ракурси їхньої долі. Привертають увагу і спонукають до роздумів полярно протилежні бачення кохання героїв вистави, їхні відмінні ставлення до стосунків між чоловіком і жінкою. Після завершення вистави глядачі, зворушені натхненною грою акторів, стоячи аплодували виконавцям та дякували за чудовий театральний вечір.

Тож запрошуємо відвідати наступні покази цієї творчої роботи шевченківців та інших вистав, що відбуватимуться в Чернігівському драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка восени цього року.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру

Фото: Віктор Кошмал

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація