ЗАПРОШУЄ ЛЮБОВ КОЛЕСНИКОВА!

29 листопада 2011 року у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбудеться творчий вечір артистки театру, провідного майстра сцени, лауреата премії Національної Спілки театральних діячів України Любові Колосникової, присвячений 60-річчю від дня народження. Вона виступить перед своїми шанувальниками в ролі баби Палажки в музичній комедії «Кайдашева сім’я», після чого відбудеться вшанування ювілярки.

Любов Степанівна Колесникова народилася 1 липня 1951 року. На посаду артистки драми до Чернігівського театру імені Т. Г. Шевченка її було запрошено у 1978 році з Ніжинського українського драматичного театру імені М. М. Коцюбинського, де вона кілька років успішно працювала і виявила великі творчі здібності у провідних ролях класичного та сучасного репертуару. Там вона зіграла такі ролі, як Варка у «Безталанній» та Харитина у «Наймичці» І. Тобілевича, Любка Шевцова у «Молодій гвардії» за романом О. Фадєєва, Ганна у виставі «Мати-наймичка» Т. Г. Шевченка.

За тридцять три роки роботи на чернігівській сцені актриса Л. Колесникова зіграла велику кількість різнопланових ролей у різножанрових виставах як класичного репертуару, так і сучасних драматургічних творів. Її творча палітра надзвичайно різнобарвна, що охоплює ролі від гостро комедійних до драматичних. Яскрава, колоритна, завжди правдива на сцені, вона у будь-якій ролі привертає до себе увагу щирістю і безпосередністю виконання, глибоким проникненням у суть сценічних образів.

Серед етапних ролей актриси Л. Колесникової особливе місце посідають такі, як Юнона – «Енеїда» І. Котляревського, Анна – «101-й кілометр» О. Галіна, Шанель – «Вісім люблячих жінок» Р. Тома, Коробочка – «Мертві душі» за М. Гоголем, Секлита – «Дамських справ майстер» за п’єсою М. Старицького «За двома зайцями», Бригадирка – «Кумир душі моєї» за п’єсою Д. Фонвізіна «Бригадир», Орина Галчиха – «Без вини винуваті» О. Островського, Баба Палажка – «Кайдашева сім’я» за І. Нечуєм-Левицьким, Мавра – «У неділю рано зілля копала» В. Василька за повістю О. Кобилянської, Баба пліткарка – «Миргород» за М. Гоголем, Аграфена Семенівна – «Насильно милим не будеш» М. Ножкіна за п’єсою «Шельменко-денщик» Г. Квітки-Основ’яненка. Сценічні образи, створені актрисою Л. Колесниковою, користуються великим успіхом у глядача. Вона неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами і Подяками різних рівнів. Її творчі досягнення високо оцінені театральною громадськістю, і в грудні 2010 року їй було присуджено мистецьку премію Національної Спілки театральних діячів України імені Марії Заньковецької.

Любов Степанівна Колесникова знаходиться у хорошій творчій формі і продовжує плідно працювати над новими ролями у виставах театру.

Усіх шанувальників яскравого таланту Л. Колесникової запрошуємо на творчий ювілейний вечір актриси і бажаємо усім приємних вражень!

Ольга Зеленська, театрознавець.

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація