ЗАПРОШУЄ ЛЮБОВ КОЛЕСНИКОВА!

29 листопада 2011 року у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбудеться творчий вечір артистки театру, провідного майстра сцени, лауреата премії Національної Спілки театральних діячів України Любові Колосникової, присвячений 60-річчю від дня народження. Вона виступить перед своїми шанувальниками в ролі баби Палажки в музичній комедії «Кайдашева сім’я», після чого відбудеться вшанування ювілярки.

Любов Степанівна Колесникова народилася 1 липня 1951 року. На посаду артистки драми до Чернігівського театру імені Т. Г. Шевченка її було запрошено у 1978 році з Ніжинського українського драматичного театру імені М. М. Коцюбинського, де вона кілька років успішно працювала і виявила великі творчі здібності у провідних ролях класичного та сучасного репертуару. Там вона зіграла такі ролі, як Варка у «Безталанній» та Харитина у «Наймичці» І. Тобілевича, Любка Шевцова у «Молодій гвардії» за романом О. Фадєєва, Ганна у виставі «Мати-наймичка» Т. Г. Шевченка.

За тридцять три роки роботи на чернігівській сцені актриса Л. Колесникова зіграла велику кількість різнопланових ролей у різножанрових виставах як класичного репертуару, так і сучасних драматургічних творів. Її творча палітра надзвичайно різнобарвна, що охоплює ролі від гостро комедійних до драматичних. Яскрава, колоритна, завжди правдива на сцені, вона у будь-якій ролі привертає до себе увагу щирістю і безпосередністю виконання, глибоким проникненням у суть сценічних образів.

Серед етапних ролей актриси Л. Колесникової особливе місце посідають такі, як Юнона – «Енеїда» І. Котляревського, Анна – «101-й кілометр» О. Галіна, Шанель – «Вісім люблячих жінок» Р. Тома, Коробочка – «Мертві душі» за М. Гоголем, Секлита – «Дамських справ майстер» за п’єсою М. Старицького «За двома зайцями», Бригадирка – «Кумир душі моєї» за п’єсою Д. Фонвізіна «Бригадир», Орина Галчиха – «Без вини винуваті» О. Островського, Баба Палажка – «Кайдашева сім’я» за І. Нечуєм-Левицьким, Мавра – «У неділю рано зілля копала» В. Василька за повістю О. Кобилянської, Баба пліткарка – «Миргород» за М. Гоголем, Аграфена Семенівна – «Насильно милим не будеш» М. Ножкіна за п’єсою «Шельменко-денщик» Г. Квітки-Основ’яненка. Сценічні образи, створені актрисою Л. Колесниковою, користуються великим успіхом у глядача. Вона неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами і Подяками різних рівнів. Її творчі досягнення високо оцінені театральною громадськістю, і в грудні 2010 року їй було присуджено мистецьку премію Національної Спілки театральних діячів України імені Марії Заньковецької.

Любов Степанівна Колесникова знаходиться у хорошій творчій формі і продовжує плідно працювати над новими ролями у виставах театру.

Усіх шанувальників яскравого таланту Л. Колесникової запрошуємо на творчий ювілейний вечір актриси і бажаємо усім приємних вражень!

Ольга Зеленська, театрознавець.

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація