Запрошуємо на бенефіс Любові

Світ театру, історія і традиції якого складалися століттями, має цілу низку святкових подій, що прикрашають життя акторів і режисерів, драматургів і композиторів, а також численних шанувальників театрального мистецтва, які збагачують свій духовний світ, відвідуючи храм Мельпомени. Ми радо святкуємо відкриття кожного театрального сезону, презентацію прем’єрних вистав, посвячення і дебюти молодих акторів. Але існує ще одне суто театральне свято – Б Е Н Е Ф І С !
Свято, яке дарує творчий колектив колезі на знак пошани та визнання його особливих заслуг і високої професійної майстерності.
От саме на таке театральне свято – Бенефіс актриси Любові Колесникової – запрошує усіх своїх шанувальників Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка.
Протягом 38-ми років, присвячених роботі в нашому театрі, Любов Степанівна зіграла більше ста різнопланових ролей у різножанрових виставах, створюючи високохудожні, неповторні сценічні образи. Яскрава, колоритна, завжди правдива на сцені, вона у будь-якій ролі привертає до себе увагу глибоким проникненням у суть сценічних образів. Виходячи на сцену, актриса підкоряє глядача своєю щирістю виконання ролей, іскрометним талантом і запальним темпераментом.
Випало так, що вже після закриття 90-го театрального сезону Чернігівського облмуздрамтеатру в липні цього року, коли вся трупа перебувала у відпустці, провідний майстер сцени театру Любов Колесникова зустрічала дві знакові річниці у своєму житті – 65-річчя від дня народження та 45 років творчої діяльності. Вітаючи колегу з ювілейними датами, творчий колектив театру вирішив відзначити ці події по-театральному, запросивши широкий загал глядачів на бенефіс, що дається на честь нашої шановної Любові Степанівни, за її безпосередньою участю.
Отже, в новому 91-му театральному сезоні запрошуємо усіх, хто цікавиться життям Чернігівського театру, усіх шанувальників яскравого таланту Любові Колесникової, усіх небайдужих до культурно-мистецького життя Чернігівщини завітати на святкове сценічне дійство – бенефісний мікс з вистав нашого театру за участю незбагненно привабливої, непередбачувано вибухової і кожного разу несподівано вражаючої артистки Любові Колесникової, який відбудеться в суботу 15 жовтня п.р. о 19.00 годині.
Напередодні бенефісу увесь колектив театру бажає шановній Любові Степанівні невичерпної енергії та завзяття, міцного здоров’я на довгі роки, нових творчих робіт, водоспаду квітів і шалених овацій від вдячних глядачів!
Раїса Міненко, 
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація