Запрошуємо на бенефіс Любові

Світ театру, історія і традиції якого складалися століттями, має цілу низку святкових подій, що прикрашають життя акторів і режисерів, драматургів і композиторів, а також численних шанувальників театрального мистецтва, які збагачують свій духовний світ, відвідуючи храм Мельпомени. Ми радо святкуємо відкриття кожного театрального сезону, презентацію прем’єрних вистав, посвячення і дебюти молодих акторів. Але існує ще одне суто театральне свято – Б Е Н Е Ф І С !
Свято, яке дарує творчий колектив колезі на знак пошани та визнання його особливих заслуг і високої професійної майстерності.
От саме на таке театральне свято – Бенефіс актриси Любові Колесникової – запрошує усіх своїх шанувальників Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка.
Протягом 38-ми років, присвячених роботі в нашому театрі, Любов Степанівна зіграла більше ста різнопланових ролей у різножанрових виставах, створюючи високохудожні, неповторні сценічні образи. Яскрава, колоритна, завжди правдива на сцені, вона у будь-якій ролі привертає до себе увагу глибоким проникненням у суть сценічних образів. Виходячи на сцену, актриса підкоряє глядача своєю щирістю виконання ролей, іскрометним талантом і запальним темпераментом.
Випало так, що вже після закриття 90-го театрального сезону Чернігівського облмуздрамтеатру в липні цього року, коли вся трупа перебувала у відпустці, провідний майстер сцени театру Любов Колесникова зустрічала дві знакові річниці у своєму житті – 65-річчя від дня народження та 45 років творчої діяльності. Вітаючи колегу з ювілейними датами, творчий колектив театру вирішив відзначити ці події по-театральному, запросивши широкий загал глядачів на бенефіс, що дається на честь нашої шановної Любові Степанівни, за її безпосередньою участю.
Отже, в новому 91-му театральному сезоні запрошуємо усіх, хто цікавиться життям Чернігівського театру, усіх шанувальників яскравого таланту Любові Колесникової, усіх небайдужих до культурно-мистецького життя Чернігівщини завітати на святкове сценічне дійство – бенефісний мікс з вистав нашого театру за участю незбагненно привабливої, непередбачувано вибухової і кожного разу несподівано вражаючої артистки Любові Колесникової, який відбудеться в суботу 15 жовтня п.р. о 19.00 годині.
Напередодні бенефісу увесь колектив театру бажає шановній Любові Степанівні невичерпної енергії та завзяття, міцного здоров’я на довгі роки, нових творчих робіт, водоспаду квітів і шалених овацій від вдячних глядачів!
Раїса Міненко, 
керівник літературно-драматургічної
частини театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація