Запрошуємо на театралізовану концертну програму «Symphonic Cinema»

Шановні жителі та гості міста!

Запрошуємо вас на театралізовану концертну програму «Symphonic Cinema», що відбудеться у суботу 02 лютого цього року о 18.30 год. на сцені Чернігівського академічного обласного муздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка.

Ідучи на зустріч уподобанням шанувальників музичного мистецтва, артисти театрального оркестру під керівництвом головного диригента театру Олексія Рощака підготували концертну програму, до якої увійшли популярні музичні твори сучасності, створення котрих пов’язане з кінематографом. На відвідувачів театру, що завітають цього дня на перегляд концертної програми, очікує сюрприз щодо її режисури та відео-супроводу. Уперше оркестр нашого театру виконуватиме прекрасні, добре знайомі широкій аудиторії мелодії в супроводі відеопоказу на екрані кадрів з популярних кінофільмів, зокрема, «Шербурські парасольки», «Список Шиндлера», «Ромео і Джульєтта», «Жорстокий романс» та багатьох інших. Знаходячись в театральній залі, ви зможете не тільки поринути в чарівний світ музики, але й пригадати захоплюючі епізоди та побачити обличчя героїв відомих стрічок світового кіномистецтва.

Зробіть подарунок своїм рідним і друзям – запросіть їх на чудовий театралізований концерт за участю солістів оркестру. Сподіваємось, усім вам сподобаються творчі пошуки наших оркестрантів під орудою невгаваючого диригента-експериментатора Олексія Рощака.

Бажаємо Вам приємних вражень та гарного відпочинку!

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

 

купити квиток онлайн

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація