Завершуючи 2022 рік

          Попри всі тривоги, негаразди і біди, спричинені війною, колектив Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г. Шевченка не втрачає віри у перемогу світла над темрявою та прагне нести людям своєю творчістю радість і сподівання на краще. Скільки радості отримали малята, що прийшли до театру на перегляд яскравого музичного спектаклю «Попелюшка» за казкою Ш.Перро. Спочатку гостей зустрічала святкова музика у виконанні театрального оркестру, розташованого в кулуарах театру. Потім біля прикрашеної Новорічної ялинки розпочалася жартівлива інтермедія-гра за участю казкових героїв Зайчика і Їжачка, після якої до дітей завітали Янгол і Святий Миколай, які привітали зі святом, разом запалили на ялинці Святкові вогні та запросили їх до театральної зали на перегляд вистави. Юні глядачі захоплено слідкували за пригодами скромної добросердної Попелюшки, щиро бажали їй потрапили на королівський бал. Але чарівне сценічне дійство раптово було припинене через оголошення повітряної тривоги, а глядачам запропоновано перейти в укриття. Та переважна більшість глядацької аудиторії дочекалася скасування за півгодини тривоги, повернулася до театральної зали і радісними оплесками зустріла продовження королівського балу, а наприкінці вистави дружно дякувала артистам за подароване чудове свято.

          А завершальним акордом цього складного, сповненого випробувань і сподівань 2022 року стала феєрична комедія «Ніч перед Різдвом» за повістю М.Гоголя, котру без перебільшення можна назвати справжнім блок-бастером, зважаючи на популярність, яку вона здобула в театральній спільноті регіону і всієї країни. От і цього разу захоплена динамічним сценічним дійством глядацька зала щоразу чутливо озивалася на комічні репліки героїв, підтримувала оплесками гротескні дуети Солохи зі своїми кавалерами, радісно вітала наприкінці вистави талановитий акторський ансамбль, що провіщував зі сцени: «Рік новий народився!»

          Користуючись нагодою, хочеться звернутися і до всіх працівників театру, і до шановної чернігівської глядацької спільноти зі словами вдячності за підтримку і розуміння тих складних обставин, в яких довелося працювати цього року, за взаємодопомогу і бажання йти до театру, щоб творити на сцені казкові дива і щиро дивуватися творчим здобуткам, за віру в себе і готовність разом все здолати.

          Нехай наступний 2023 рік стане роком Перемоги для України, принесе мир і благополуччя в кожну родину, подарує нові зустрічі в казковому світі театру.

Раїса Міненко,  керівник літературно-драматургічної частини театру

 

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація