Зернина в елітному колоссі

Вітаємо заслуженого діяча мистецтв України 
Віру Тимченко, режисера-постановника 
Чернігівського обласного академічного 
українського музично-драматичного театру 
імені Т.Г.Шевченка!

Зернина в елітному колоссі

Нещодавно вийшов з друку третій том видання «Почесні імена України – еліта держави», який продовжує літопис славних сучасників, звитяжна праця і звершення яких визнані та відзначені державою. У книзі, яка простежує шлях від історичних постатей до сьогодення, представлені видатні українські діячі, що зробили вагомий внесок у розвиток вітчизняного інтелектуального потенціалу і духовності. Як у пучечку елітного колосся, зернина до зернини, зібрано у цьому престижному видінні постаті кращих науковців, майстрів культури і мистецтва, спортсменів, політичних і громадських діячів, здобутки і досягнення яких стали славою Української держави.

Як зазначено у вітальному зверненні Президента Національної академії мистецтв України академіка Андрія Чебикіна: «За нових умов інтеграції України до європейської спільноти культура має стати наріжним чинником соціально-економічного, політичного розвитку. І еліта здатна це зробити».

З гордістю дізналися, що серед 52 імен видатних українських митців сучасності, що увійшли до розділу «Духовність та культура – праведна душа народу», є ім’я представниці театрального мистецтва Чернігівщини – заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко, режисера-постановника Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.

Шевченківці щиро вітають шановну Віру Андріївну, яка гідно презентує Чернігово-Сіверський край, свій рідний театр у добірному товаристві особистостей інтелектуально-культурної еліти України. Пишаємось таким високим визнанням творчих здобутків режисера-постановника нашого театру. Зичимо невичерпної енергії і творчого завзяття, плідної праці і щедрих ужинків на мистецькій ниві Чернігівщини.


Раїса Міненко,

керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація