Зернина в елітному колоссі

Вітаємо заслуженого діяча мистецтв України 
Віру Тимченко, режисера-постановника 
Чернігівського обласного академічного 
українського музично-драматичного театру 
імені Т.Г.Шевченка!

Зернина в елітному колоссі

Нещодавно вийшов з друку третій том видання «Почесні імена України – еліта держави», який продовжує літопис славних сучасників, звитяжна праця і звершення яких визнані та відзначені державою. У книзі, яка простежує шлях від історичних постатей до сьогодення, представлені видатні українські діячі, що зробили вагомий внесок у розвиток вітчизняного інтелектуального потенціалу і духовності. Як у пучечку елітного колосся, зернина до зернини, зібрано у цьому престижному видінні постаті кращих науковців, майстрів культури і мистецтва, спортсменів, політичних і громадських діячів, здобутки і досягнення яких стали славою Української держави.

Як зазначено у вітальному зверненні Президента Національної академії мистецтв України академіка Андрія Чебикіна: «За нових умов інтеграції України до європейської спільноти культура має стати наріжним чинником соціально-економічного, політичного розвитку. І еліта здатна це зробити».

З гордістю дізналися, що серед 52 імен видатних українських митців сучасності, що увійшли до розділу «Духовність та культура – праведна душа народу», є ім’я представниці театрального мистецтва Чернігівщини – заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко, режисера-постановника Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.

Шевченківці щиро вітають шановну Віру Андріївну, яка гідно презентує Чернігово-Сіверський край, свій рідний театр у добірному товаристві особистостей інтелектуально-культурної еліти України. Пишаємось таким високим визнанням творчих здобутків режисера-постановника нашого театру. Зичимо невичерпної енергії і творчого завзяття, плідної праці і щедрих ужинків на мистецькій ниві Чернігівщини.


Раїса Міненко,

керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація