Золотаві мелодії осені

Кожної осені Чернігівський академічний облмуздрамтеатр ім. Т.Г.Шевченка розпочинає новий театральний сезон, приваблюючи своїх шанувальтників прем’єрними виставами, і на щомісячних афішах з’являється повідомлення про концертні програми оркестру театру.

За останні роки чернігівська публіка кардинально змінила своє уявлення про місце перебування театрального оркестру. Так, він може знаходитися і в оркестровій ямі, супроводжуючи музичні спектаклі, такі як «Циганка Аза» чи «Майська ніч»; або головний диригент Олексій Рощак зі свого диригентського місця брати участь в окремих епізодах вистави, як то було в «Ночі перед Різдвом»; або згідно з режисерським задумом, розміщуючись на сцені, бути постійно задіяним у сценічному дійстві, як це відбувалося в жартівливій опереті «Перемудрували», якою шевченківці урочисто відкривали свій 92-й театральний сезон.

Особливо вподобали глядачі виступи театрального оркестру, який кожного вечора зустрічав їх у фойє перед початком вистав і створював піднесений святковий настрій упродовж усіх восьми днів проведення ювілейного XXV Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі». Саме, орієнтуючись на глядацькі симпатії і вдячні аплодисменти за виконання улюблених мелодій, була створена концертна програма оркестру, запропонована шанувальникам музичного мистецтва 02 листопада п.р. Участь у її підготовки взяли також артисти балету театру та артисти-вокалісти, які порадували глядачів чудовими сольними номерами. Глядачі тепло зустрічали виступи Діни Лобур, Владислава Лещенка, Альберта Лукашова, Валентина Кореня, Едуарда Брагіди, Світлани Філін та яскраві хореографічні композиції артистів балету.

І хоч цього разу театральна зала не була вщент заповнена, ті по-справжньому закохані в музику глядачі, що прийшли на концерт, отримали гамму позитивних емоцій і велике задоволення від перегляду підготовленої за їхніми уподобаннями концертної програми.

На завершення концерту його ведуча, заслужена артистка України Оксана Гребенюк подарувала присутнім віршовані рядки про «спів дощу, закоханого в осінь» і запросила шанувальників нашого оркестру до перегляду наступних концертних програм на головній сцені області.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація