Золотаві мелодії осені

Кожної осені Чернігівський академічний облмуздрамтеатр ім. Т.Г.Шевченка розпочинає новий театральний сезон, приваблюючи своїх шанувальтників прем’єрними виставами, і на щомісячних афішах з’являється повідомлення про концертні програми оркестру театру.

За останні роки чернігівська публіка кардинально змінила своє уявлення про місце перебування театрального оркестру. Так, він може знаходитися і в оркестровій ямі, супроводжуючи музичні спектаклі, такі як «Циганка Аза» чи «Майська ніч»; або головний диригент Олексій Рощак зі свого диригентського місця брати участь в окремих епізодах вистави, як то було в «Ночі перед Різдвом»; або згідно з режисерським задумом, розміщуючись на сцені, бути постійно задіяним у сценічному дійстві, як це відбувалося в жартівливій опереті «Перемудрували», якою шевченківці урочисто відкривали свій 92-й театральний сезон.

Особливо вподобали глядачі виступи театрального оркестру, який кожного вечора зустрічав їх у фойє перед початком вистав і створював піднесений святковий настрій упродовж усіх восьми днів проведення ювілейного XXV Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі». Саме, орієнтуючись на глядацькі симпатії і вдячні аплодисменти за виконання улюблених мелодій, була створена концертна програма оркестру, запропонована шанувальникам музичного мистецтва 02 листопада п.р. Участь у її підготовки взяли також артисти балету театру та артисти-вокалісти, які порадували глядачів чудовими сольними номерами. Глядачі тепло зустрічали виступи Діни Лобур, Владислава Лещенка, Альберта Лукашова, Валентина Кореня, Едуарда Брагіди, Світлани Філін та яскраві хореографічні композиції артистів балету.

І хоч цього разу театральна зала не була вщент заповнена, ті по-справжньому закохані в музику глядачі, що прийшли на концерт, отримали гамму позитивних емоцій і велике задоволення від перегляду підготовленої за їхніми уподобаннями концертної програми.

На завершення концерту його ведуча, заслужена артистка України Оксана Гребенюк подарувала присутнім віршовані рядки про «спів дощу, закоханого в осінь» і запросила шанувальників нашого оркестру до перегляду наступних концертних програм на головній сцені області.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація