Благодійний концерт для чернігівців

Щороку другого вересня світ відзначає завершення Другої світової війни, яка завдала народам світу величезних людських і матеріальних утрат.

У зв’язку із вшануванням цієї пам’ятної дати творчий склад Чернігівського драмтеатру імені Т.Г.Шевченка на благодійних засадах підготував патріотичну концертну програму, яка була представлена чернігівцям та гостям міста, що прийшли на Красну площу цього вересневого вечора у п’ятницю.

Концертну програму розпочав оркестр театру під орудою заслуженого артиста України Олексія Рощака, що розташувався на центральних сходах будівлі театру. У концерті взяли участь артисти драми та вокалісти театральної трупи.

Вдячні глядачі тепло зустрічали виступи артистів та підтримували їх дружними оплесками. Наприкінці програми ведучі побажали стійкості і мужності, міцності бойового духу всім, хто стоїть на захисті рідної землі, непохитної віри у перемогу українського народу.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Мистецтво, що хвилює і лікує душу – Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім.Т.Г Шевченка
2022-09-11
[…] з нагоди відзначення Дня незалежності України, став благодійний концерт, присвячений вшануванню пам’ятно…, що проводився на сходах центрального входу до […]
Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація