Готуючись до відкриття 94-го театрального сезону

Напередодні відкриття 94-го театрального сезону, яке відбудеться 03 жовтня 2019 року прем’єрою трагікомедії «Танго» за п’єсою відомого польського драматурга Славомира Мрожека, керівництво Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка зустрілося з представниками мас-медіа Чернігівщини. Темою прес-конференції, яка проходила у форматі вільного спілкування з журналістами, були прем’єрні вистави оновленого репертуару театру, гастрольна діяльність трупи та участь у міжнародних фестивальних проектах, а також проведення на базі театру трьох фестивальних форумів.

У своєму вступному слові генеральний директор театру Сергій Мойсієнко поділився планами активної гастрольної діяльності у новому сезоні, яка крім вже залюблених у чернігівський театр глядачів Києва, Львова, Чернівців, Полтави, поширюватиметься на Суми, Дніпро, Вінницю інші міста і містечка України, а також Мінськ, Гомель сусідньої Білорусі, інші зарубіжні країни. Повідомив про участь шевченківців у престижних Всеукраїнських та Міжнародних театральних фестивалях, зокрема Сєвєродонецькому «СвітОгляді», Дніпровському «Феєрія Дніпра», Ніжинському жіночої творчості імені Марії Заньковецької, Гомельському «Слов’янські театральні зустрічі» та багатьох інших. Згадав про передноворічні творчі подарунки від акторів театру дорослим і маленьким його шанувальникам. Пообіцяв продовжити в цьому сезоні проведення на чернігівській сцені традиційних фестивальних заходів: у березні 2020 року – ХХVІ Міжнародного фестивалю «Словянські театральні зустрічі», у квітні – театрального фестивалю для дітей та молоді «На крилах мрій», а в червні – Міжнародного театрального фестивалю моновистав «Чернігівське відлуння–4».

Художній керівник театру Андрій Бакіров повідомив про роботу режисерів над новими виставами, прем’єрні покази яких передбачаються у цьому році. На листопад планується прем’єра вистави «Мати все», інсценізацію якої робить київський режисер Сергій Меженін за романом сучасної української письменниці Люко Дашвар (псевдонім Ірини Чернової). На грудень намічено представити глядачам драматичну виставу «Наймичка» за однойменною п’єсою класика вітчизняної літератури Івана Карпенка-Карого, над осучасненим прочитанням якої працює молодий режисер нашого театру Анастасія Кузик, яка в цьому році отримала грант Президента України у галузі театрального мистецтва для реалізації свого творчого проекту. Більш детально розповів про постановку сімейної трагікомедії «Танго», прем’єрним показом якої відкриватиметься новий театральний сезон. Поділився своїми роздумами щодо творчого спадку польського драматурга Славомира Мрожека, твори якого, написані у 60-ті роки минулого століття, не втрачаються актуальності і в наші дні. Висловив сподівання, що ця вистава. спонукаючи глядачів до роздумів про сенс життя, пошуки шляхів до щастя, відкриє нову грань творчого обличчя театру, в якому прагнуть не тільки розважати, а й говорити про серйозні світоглядні теми.

Наприкінці зустрічі керівники театру відповіли на запитання зацікавлених учасників зустрічі, подякували представникам засобів масової інформації за співпрацю у минулі роки та запросили до активного висвітлення мистецьких проектів, що відбуватимуться протягом наступного 94-го театрального сезону.

Тож запрошуємо усіх шанувальників театрального мистецтва на урочисте відкриття нового 94-го театрального сезону, яке відбудеться
03 жовтня 2019 року прем’єрним показом сімейної трагікомедії «Танго».

Гарних вам вражень від нових зустрічей у новому театральному сезоні!

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація