«ТАНГО»

Сімейна трагікомедія на 2 дії

Написана у 60-ті роки ХХ століття п’єса всесвітньо відомого польського драматурга Славомира Мрожека «Танго» сприймається нині напрочуд сучасною, ніби змальованою з нашого сьогодення.

Події вистави відбуваються в будинку, де мешкають колоритні представники кількох поколінь. Батьки Артура – бунтарі минулих років, противники підвалин і традицій. Його бабуся і дядечко – колишні аристократи, які, звільнившись від шляхетських умовностей, тепер із захватом ріжуться в карти із сумнівним типом на ім’я Едик. Студент університету Артур бунтує проти часу своїх предків, що позбавили соціум усіх норм поведінки і спричинили до безладу. Але його намагання відформатувати довколишній світ насторожує, оскільки може призвести до диктаторських наслідків.

Фінальна сцена вистави «Танго» спонукає замислитись: пошук нових форм, жива ідея чи влада над життям і смертю – що зможе повернути світ до порядку?

 

У виставі задіяні:

нар.арт.Укр. Валентин Судак, засл.арт.Укр. Оксана Гребенюк, засл.арт.Укр. Олександр Куковєров, засл.арт.Укр. Наталія Максименко, засл.арт.Укр. Любов Колесникова, арт. Едуард Брагіда, арт. Сергій Лефор, арт. Діана Лозовська, арт. Наталія Пунтус, арт. Сергій Пунтус, арт. Ольга Ярошенко.

Share on Facebook0Share on Google+0

Постановча группа

Постановка - заслужений артист України Андрій Бакіров
Художнє та музичне оформлення - заслужений артист України Андрій Бакіров

Актори та персонажі

Показати більше...

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація