«Майська ніч» знову на сцені Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка

24 вересня на сцені Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка відбудеться презентація поновленої вистави «Майська ніч» М.Старицького за повістю М.Гоголя у постановці режисера нашого театру, заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко, прем’єра якої відбулася 29 червня 2016 року. У музичному оформленні вистави поряд з творами композиторів-класиків використано широку палітру українських народних пісень.

У центрі сюжетної лінії музичної комедії «Майська ніч» – вічна тема кохання та подолання перешкод на шляху до поєднання закоханих. Розмаїття захоплюючих подій, що відбуваються на сцені цієї чарівливої весняної ночі, цікаве сценічне оформлення, натхненна гра акторів театру – все разом створює дивовижну атмосферу поєднаності реального і позареального світу, притаманну творам Миколи Гоголя з циклу «Вечори на хуторі біля Диканьки». Глядач разом з виконавцями поринає у романтику авторського бачення України – чарівно неповторної, мрійливо пісенної, з народними традиціями і обрядовими дійствами, що мають прадавнє коріння.

Запрошуємо шанувальників театрального мистецтва на перегляд музичної комедії «Майська ніч», який відбудеться 24 вересня цього року о 18.00 год.

Раїса Міненко,  керівник літературно-драматургічної частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація