«Майська ніч» знову на сцені Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка

24 вересня на сцені Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка відбудеться презентація поновленої вистави «Майська ніч» М.Старицького за повістю М.Гоголя у постановці режисера нашого театру, заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко, прем’єра якої відбулася 29 червня 2016 року. У музичному оформленні вистави поряд з творами композиторів-класиків використано широку палітру українських народних пісень.

У центрі сюжетної лінії музичної комедії «Майська ніч» – вічна тема кохання та подолання перешкод на шляху до поєднання закоханих. Розмаїття захоплюючих подій, що відбуваються на сцені цієї чарівливої весняної ночі, цікаве сценічне оформлення, натхненна гра акторів театру – все разом створює дивовижну атмосферу поєднаності реального і позареального світу, притаманну творам Миколи Гоголя з циклу «Вечори на хуторі біля Диканьки». Глядач разом з виконавцями поринає у романтику авторського бачення України – чарівно неповторної, мрійливо пісенної, з народними традиціями і обрядовими дійствами, що мають прадавнє коріння.

Запрошуємо шанувальників театрального мистецтва на перегляд музичної комедії «Майська ніч», який відбудеться 24 вересня цього року о 18.00 год.

Раїса Міненко,  керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація