Мозаїка вихідних днів

Обов’язковим компонентом театральної програми, запропонованої Чернігівським драмтеатром ім. Т.Г.Шевченка на вихідні дні, є казкові вистави для дітей. Ось і цього суботнього дня юних чернігівців запросили на перегляд яскравої захопливої вистави «Мауглі», поставленої за твором всесвітньо відомого англійського письменника Редьярда Кіплінга «Книга джунглів». Ця дивовижна інсценізована історія про життя людського дитинчати в джунглях розповідає глядачам про мужність вовчиці Ракши, яка відчайдушно захищає своє прийомне дитя від кровожерливого Шер-Хана і зазіхань підступного шакала Табакі, про вихователів хлоп’яти – мудрого ведмедя Балу і відважну пантеру Багіру. З цікавістю стежили дітлахи за безладом у житті мавпячого племені Бандар-Логів і втручанням в їхнє існування могутнього велетенського пітона Каа. Дружними аплодисментами зустріли перемогу Мауглі над лютим Шер-Ханом та фінальну сцену вистави, де Мауглі-людина прощається зі своїми вчителями і братами-вовками та вирішує повернутися до людського племені.

Вечірній показ філософської притчі «Саронська квітка, або Інша сторона гріха» за творами Лесі Українки, на жаль, був перерваний у зв’язку з оголошенням повітряної тривоги та продовжений за п’ятнадцять хвилин після її скасування. По завершенню вистави схвильовані глядачі щирими оплесками дякували виконавцям за натхненну гру й високу майстерність у створенні сценічних образів.

А в неділю наймолодші шанувальники театрального мистецтва прийшли на перегляд чудової казкової історії «Подорож до країни Мрій, або Велосипед з червоними колесами» за твором австралійської письменниці Рут Парк. Гамірна дитяча аудиторія емоційно і жваво переживала разом з героями вистави усі їхні пригоди та вшанувала артистів дружними аплодисментами наприкінці спектаклю. Щасливий дитячий сміх і сяючі очі юних театралів були найкращою винагородою акторам, які завдяки своєму таланту змогли подарувати їм гарний настрій на ці вихідні дні.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру.
Фото з вистави “Мауглі”

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація