Про життя театру у воєнні часи. #ChernihivTheatre

Адаптуючись до умов роботи культурно-мистецьких закладів у суворих реаліях воєнного часу, колектив Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г. Шевченка докладає всіх зусиль, аби забезпечувати задоволення різноманітних культурних потреб чернігівців, готувати тематичні концертні програми, присвячені відзначенню державних свят, залучати глядачів до ознайомлення з новими мистецькими проєктами.

Після закінчення липневої відпустки творчий склад театру приступив до підготовки патріотичної театралізованої програми, присвяченої відзначенню Дня Прапора і Дня незалежності України. Також режисери театру заслужений артист України Андрій Бакіров і Анастасія Кузик разом з театральною трупою розпочали репетиційну роботу щодо підготовки прем’єрних вистав на сцені театру у новому 97-му театральному сезоні.

Прагнучі зробити свій посильний внесок у відновлення культурного життя регіону, шевченківці продовжуватимуть роботу над втіленням у театрі різноманітних мистецьких проектів задля зацікавлення своїх шанувальників новими творчими пошуками, сприяння поверненню містян до розмаїття і багатогранності мирного життя.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація