Провели в останню путь народного артиста України Вадима Васильєва

Цього похмурого серпневого дня колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка прощався з ветераном театру, який близько сорока років творчого життя віддав роботі на чернігівській сцені, народним артистом України Вадимом Васильєвим.

Після закінчення Олександрійського культурно-освітнього технікуму, що на Кіровоградщині (нині Кропивницька область) молодий актор грав на сценах Кіровоградського і Закарпатського обласних театрів, а в 1967 році прийшов на посаду артиста драми до Чернігівського облмуздрамтеатру.

З перших кроків у нашому театрі чернігівські глядачі визнали і полюбили талановитого актора, який створив кілька сотень яскравих, вражаючих образів у драмах, трагедіях, комедіях, мюзиклах і оперетах. Його творчий діапазон був надзвичайно широким і багатогранним, йому однаково, на високому професійному рівні, вдавалися ролі від глибокого драматично-трагедійного звучання до комедійно-гротескового.

Колеги по роботі відзначали природний талант Вадима Васильовича, відданість театру і велику працездатність. Однією з притаманних артистові рис було тонке відчуття сценічного партнерства, готовність до співтворчості, прагнення якомога більше дати партнеру можливості для самовираження, допомогти у створенні образу. Це – прекрасна риса справжнього професіонала, котрий дбав, насамперед, про художньо-мистецьку цілісність усієї вистави.

Вадим Васильєв на практиці сповідував відому тезу К.Станіславського: любити не себе в театрі, а театр у собі. Тож усім серцем люблячи театр і бажаючи, щоб він завжди залишався місцем радісних зустрічей глядача зі своїм улюбленим актором, Вадим Васильович ще за життя висловився проти того, щоб ритуальний захід прощання з артистом проводився у приміщенні театру. Тож, поважаючи волю померлого, родина і керівництво театру запросили усіх бажаючих проститися з народним артистом України Вадимом Васильєвим до ритуальної зали.

Провести в останню путь талановитого актора, улюбленця публіки, який був непересічною особистістю і надзвичайно колоритною сторінкою в театральному житті Чернігівщини, прийшли колишні співробітники-шевченківці і колеги по акторському цеху з інших театрів, керівництво Департаменту культури і поклонники самобутнього таланту видатного майстра сцени.

Світла пам’ять про талановитого актора – народного артиста України Вадима Васильєва залишиться у серцях вдячних шанувальників театрального мистецтва.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація