Пристосовуємось до роботи за різних умов

Коли у серпні-вересні цього неспокійного, затьмареного воєнними подіями року колектив театру почав працювати над відновленням творчої діяльності театрального закладу, постало питання щодо організації безпечного перебування в приміщеннях театру як його працівників, так і відвідувачів. Першою умовою дозволу на роботу з глядачем було облаштування укриття на випадок оголошення повітряної тривоги.

Після проведення відповідної роботи щодо обладнання укриття у підвальних приміщеннях будівлі були відпрацьовані правила поводження персоналу театру і відвідувачів під час повітряної тривоги, а перед початком кожної вистави глядачі попереджалися про можливість припинення проведення мистецького заходу та їхні дії у цьому випадку.

Саме так і сталося цієї суботи, коли діти разом з батьками прийшли на перегляд казкової історії «Чарівна лампа Аладдіна», а за п’ять хвилин до початку спектаклю пролунав сигнал повітряної тривоги, і замість театральної зали глядачі мусили пройти в укриття. Виставу, на жаль, прийшлося відмінити, а глядачам було запропоновано скористатися придбаними квитками на будь-яку іншу виставу для дітей з репертуару театру.

Протягом минулого тижня відбувалися масовані ракетні, артилерійські та дронові атаки на населені пункті по всій Україні, через що виникла загроза аварійних відключень електропостачання. Зважаючи на вірогідність такого відключення під час проведення культурно-мистецького заходу, були відпрацьовані дії персоналу театру, забезпеченого ліхтарями, щодо організованої евакуації глядачів з приміщення театру. А до оголошення перед початком вистави про дії під час повітряної тривоги додалося попередження щодо спокійного і виваженого поводження у разі вимкнення світла. Відвідувачі нашого театру мають бути упевнені, що працівники закладу готові забезпечити зручне і безпечне відвідування вистав за різних умов, що виникають у теперішні складні часи.

Тим приємніше повідомити, що недільна комедійна вистава «За двома зайцями» успішно відбулася без жодних неприємних несподіванок, а чисельна публіка, що зібралася в залі, досхочу насміялася зі створених на сцені яскравих гротескних образів і захоплено аплодувала наприкінці вистави талановитому акторському ансамблю, дякуючи за чудовий театральний вечір.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація