Разом усе здолаємо. Другий день прем'єрного показу #ВПО

Другий день поспіль у Чернігівському драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка відбувається прем’єрний показ вистави «ВПО» за твором молодої української письменниці Ірини Феофанової. Автор постановки, заслужений артист України Андрій Бакіров визначив жанр цієї вистави про сьогодення тисяч українців, несподівано вирваних війною зі звичного мирного життя, як «зустрічі на кухні під час війни». З окремих сценічних епізодів спілкування вимушених переселенців пазл за пазлом, як мозаїка, складається об’ємна картина жорстоких випробувань, що звалила на простих мирних людей ця страшна війна.

Рятуючись від «рашистської» навали, вони мусили покинути все і шукати прихисток далеко від рідного дому. Вони приїхали сюди, в західний регіон, зі сходу, півночі та півдня України – з Ізюму Анна (арт.Наталія Рибенок) та її донька Василіса (арт.Василіса Пунтус), з Ірпеня – Катерина Петрівна (засл.арт.України Наталія Максименко) з сином Антоном (арт.Олександр Манастирський), з Херсону – Олександр (арт.Петро Великий) з дружиною Оленою (арт.Тетяна Шумейко) і дочкою Світланою (арт.Катерина Ткачук), з Чернігова – програміст Валік (арт.Микола Бичук). Такі різні характери, різний ступінь міцності психіки і готовності долати труднощі… Та попри всі побутові складності «совмєстного проживанія» ми бачимо, як з особистих історій героїв вистави складається усуспільнений образ нашого сучасника – портрет УКРАЇНСЬКОЇ ЛЮДИНИ, стійкої і щиросердної, сповненої самоповаги і гідності, здатної, подолати будь-яке лихоліття і не втратити ознак людяності й турботи про тих, хто поруч. Яскраво і переконливо звучить фінальний життєстверджуючий акорд вистави, коли і виконавці, і глядачі спільно виголошують: «Разом все здолаємо! Разом переможемо!»

Розхвильована публіка влаштувала бурхливі овації та вітала артистів квітами та цукерками для наймолодшої учасниці спектаклю, а також поздоровили з успішною прем’єрою режисера-постановника Андрія Бакірова та авторку п’єси Ірину Феофанову, яка була присутня на обох прем’єрних показах своєї вистави.

Щиро вітаємо весь творчий ансамбль першої прем’єрної вистави нового театрального сезону та запрошуємо на наступний показ вистави «ВПО», що відбудеться 04 листопада цього року о 18.00 год. на «Білій сцені» в Чернігівському облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація