У новий сезон з новими акторами

16 жовтня – у день, коли Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка відкриває 93-й театральний сезон, відбулися збори колективу театру, під час яких було обговорено низку робочих питань, пов’язаних з підготовкою і проведенням нового театрального сезону.

Генеральний директор театру Сергій Мойсієнко привітав усіх працівників театру з офіційним відкриттям 93-го театрального сезону та висловив окремі вітання старшому адміністратору театру із зовнішньої реклами Трухану Віктору Владиславовичу у зв’язку з врученням йому Почесної відзнаки Міжнародної поліцейської асоціації за активну патріотично-виховну роботу на громадських засадах.

Але головною святковою подією стало представлення молодих акторів Валерії Марич і Ратміра Одекова та артистки балету Світлани Кугук, які пройшли конкурсний відбір аби працювати у Чернігівському театрі, та обряд їх посвячення в артисти нашого театру. Художній керівник-головний режисер театру Андрій Бакіров привів до Присяги нове поповнення театральної трупи та побажав їм успішного творчого шляху в дружній театральній родині шевченківців. «Новопосвячені» з хвилюванням і відчуттям відповідальності зачитали текст Присяги, поставили під ним свої підписи та відбитки пальців «театральною кров’ю», тобто червоним гримом, а також згідно з давньою театральною традицією «вставили свої п’ять копійок», тобто забили п’ятаки в театральну сцену, на якій відтепер мають повне право на власне творче життя.

Щиро вітаємо молоде акторське поповнення творчого складу нашого театру, зичимо цікавої й успішної роботи, яскравих сценічних образів, здобуття високої професійної майстерності на чернігівській сцені.

 

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація