У новий сезон з новими акторами

16 жовтня – у день, коли Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка відкриває 93-й театральний сезон, відбулися збори колективу театру, під час яких було обговорено низку робочих питань, пов’язаних з підготовкою і проведенням нового театрального сезону.

Генеральний директор театру Сергій Мойсієнко привітав усіх працівників театру з офіційним відкриттям 93-го театрального сезону та висловив окремі вітання старшому адміністратору театру із зовнішньої реклами Трухану Віктору Владиславовичу у зв’язку з врученням йому Почесної відзнаки Міжнародної поліцейської асоціації за активну патріотично-виховну роботу на громадських засадах.

Але головною святковою подією стало представлення молодих акторів Валерії Марич і Ратміра Одекова та артистки балету Світлани Кугук, які пройшли конкурсний відбір аби працювати у Чернігівському театрі, та обряд їх посвячення в артисти нашого театру. Художній керівник-головний режисер театру Андрій Бакіров привів до Присяги нове поповнення театральної трупи та побажав їм успішного творчого шляху в дружній театральній родині шевченківців. «Новопосвячені» з хвилюванням і відчуттям відповідальності зачитали текст Присяги, поставили під ним свої підписи та відбитки пальців «театральною кров’ю», тобто червоним гримом, а також згідно з давньою театральною традицією «вставили свої п’ять копійок», тобто забили п’ятаки в театральну сцену, на якій відтепер мають повне право на власне творче життя.

Щиро вітаємо молоде акторське поповнення творчого складу нашого театру, зичимо цікавої й успішної роботи, яскравих сценічних образів, здобуття високої професійної майстерності на чернігівській сцені.

 

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація