Вітаємо державного стипендіата - заслужену артистку України Любов Колесникову!

Вітаємо провідного майстра сцени Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка, заслужену артистку України Любов Колесникову з призначенням державної стипендії!

Згідно з Указом Президента України від 09 листопада 2018 року № 359/2018 артистці драми Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка Колесниковій Любові Степанівні призначено дворічну державну стипендію.

Любов Степанівна Колесникова народилася 1 липня 1951 року. На посаду артистки драми до Чернігівського театру імені Т. Г. Шевченка її було запрошено у 1978 році з Ніжинського українського драматичного театру імені М. М. Коцюбинського, де вона кілька років успішно працювала і виявила великі творчі здібності у провідних ролях класичного та сучасного репертуару.

За 40 років роботи на чернігівській сцені актриса Л. Колесникова зіграла велику кількість різнопланових ролей у різножанрових виставах як класичного репертуару, так і сучасних драматургічних творів. Її творча палітра надзвичайно різнобарвна, що охоплює ролі від гостро комедійних до драматичних. Яскрава, колоритна, завжди правдива на сцені, вона у будь-якій ролі привертає до себе увагу щирістю і безпосередністю виконання, глибоким проникненням у суть сценічних образів.

Щиро бажаємо міцного здоров’я, невичерпного джерела енергії та нових творчих здобутків на сцені рідного театру, вдячних шанувальників Вашого акторського таланту.

 

Колектив Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація