Вітаємо державного стипендіата - заслужену артистку України Любов Колесникову!

Вітаємо провідного майстра сцени Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка, заслужену артистку України Любов Колесникову з призначенням державної стипендії!

Згідно з Указом Президента України від 09 листопада 2018 року № 359/2018 артистці драми Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка Колесниковій Любові Степанівні призначено дворічну державну стипендію.

Любов Степанівна Колесникова народилася 1 липня 1951 року. На посаду артистки драми до Чернігівського театру імені Т. Г. Шевченка її було запрошено у 1978 році з Ніжинського українського драматичного театру імені М. М. Коцюбинського, де вона кілька років успішно працювала і виявила великі творчі здібності у провідних ролях класичного та сучасного репертуару.

За 40 років роботи на чернігівській сцені актриса Л. Колесникова зіграла велику кількість різнопланових ролей у різножанрових виставах як класичного репертуару, так і сучасних драматургічних творів. Її творча палітра надзвичайно різнобарвна, що охоплює ролі від гостро комедійних до драматичних. Яскрава, колоритна, завжди правдива на сцені, вона у будь-якій ролі привертає до себе увагу щирістю і безпосередністю виконання, глибоким проникненням у суть сценічних образів.

Щиро бажаємо міцного здоров’я, невичерпного джерела енергії та нових творчих здобутків на сцені рідного театру, вдячних шанувальників Вашого акторського таланту.

 

Колектив Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація