Вітаємо молоду режисерку Анастасію Кузик із високою оцінкою експертної комісії Мінкультури

Відповідно до Указу Президента України від 20.10.1998 р. № 1152 щороку Міністерство культури України проводить конкурс претендентів на отримання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів.

Цього року Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка висунув кандидатуру молодого режисера Анастасії Кузик на здобуття гранту Президента України для постановки спектаклю на сцені нашого театру.

Кузик Анастасія Сергіївна народилась у 1992 році в Чернігові. У 2013 році закінчила акторський факультет Інституту мистецтв ПНУ ім. В.Стефаника, заочно навчалась на режисерському відділенні Київського Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого, яке закінчила у 2019 році. З вересня 2017 року працює у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка на посаді артистки драми.
У листопаді 2018 року на «Білій сцені» нашого театру відбулась презентація її дипломної роботи – прем’єра вистави «Невчасно» за п’єсою сучасного українського драматурга Лани Ра, яка була схвально сприйнята глядацькою аудиторією та включена до діючого репертуару театру.

Наприкінці лютого цього року відбулося засідання Експертної комісії Міністерства культури України щодо надання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального мистецтва. Експертною комісією на конкурсній основі було прийнято рішення підтримати трьох претендентів на одержання гранту Президента України для створення і реалізації творчих проектів у галузі театрального мистецтва у 2019 році, серед них:

режисер Кузик Анастасія Сергіївна на постановку вистави «Наймичка» за однойменною п’єсою І.Карпенка-Карого на базі Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.

Від щирого серця вітаємо молодого режисера-постановника Анастасію Кузик з визнанням та підтримкою її творчого проекту високопрофесійною експертною комісією Міністерства культури України, зичимо успішної його реалізації на чернігівській сцені та нових творчих здобутків у царині театрального мистецтва.

 

Раїса Міненко,  керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація