Вітаємо з нагородою на театральному фестивалі жіночої творчості!

Днями закінчився XIV Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості імені Марії Заньковецької, що проходив у Ніжині з 27 жовтня по 05 листопада. Цьогоріч Чернігівський академічний облмуздрамтеатр ім. Т.Г.Шевченка запропонував до фестивальної програми ніжинського фестивалю виставу «Кайдашева сім’я» за твором класика української драматургії Івана Нечуя-Левицького у постановці заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко.

Примітною ознакою цієї вистави, презентованої на фестивалі жіночої творчості, є те, що головні ролі в ній виконують саме актриси, які разом з усім акторським ансамблем на сцені створюють яскраву картину колоритного українського побуту.

Надзвичайно приємно було дізнатися, що рішенням журі XIV-го Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької за високу індивідуальну майстерність визнано лауреатом фестивалю і нагороджено дипломом у номінації «За кращу жіночу роль другого плану» заслужену артистку України Любов Колесникову за виконання ролі Баби Палажки у виставі «Кайдашева сім’я» за твором І.Нечуяч-Левицького Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка.

Радіємо та вітаємо Чернігівський театр ім. Т.Г.Шевченка з отриманою перемогою, а шановній Любові Степанівні щиро зичимо натхнення і творчої наснаги, нових цікавих ролей та досягнень на мистецькій ниві!

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація