Вітаємо з нагородою!

З метою гідного представлення світовій спільноті ділового потенціалу країни та для об’єднання української нації у 2007 році було започатковано Міжнародний проект «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни». Він здійснюється за підтримки Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради Старійшин України, Світового конгресу українців та ділових кіл України. Це презентація світовій спільноті потенціалу країни – її еліти. Проект розповідає про тих, хто своєю повсякденною працею і добрими справами зміцнює рідну країну, відкриває світові нові імена будівничих сучасного українського соціуму. Серед лауреатів – представники органів місцевого самоврядування, юриспруденції, культури, сільського господарства, медицини, освіти, керівники підприємств, політики і т.д.

За підсумками 2017 року організатори проекту визначили 170 осіб. Кожен лауреат отримав орден, почесну грамоту, його ім’я внесли до книги «Гордість України. Імена та досягнення». Церемонія нагородження Міжнародного проекту «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни» відбулася 2 березня цього року в Києві у Будинку офіційних прийомів уряду.

З радістю дізналися, що серед відзначених діячів культури і мистецтва була і представниця театрального мистецтва Чернігівщини – заслужений діяч мистецтв України Віра Тимченко, режисер-постановник Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.

«Шевченківці» щиро вітають шановну Віру Андріївну, яка гідно презентує Чернігово-Сіверський край, свій рідний театр у товаристві лауреатів цього патріотичного Міжнародного проекту, з нагородженням орденом «Гордість і слава України» та отриманням Почесної грамоти за вагомі здобутки, високий рівень професіоналізму, активну життєву позицію, спрямовану на розвиток України. Зичимо невичерпних джерел енергії і наснаги, плідної творчої праці і нових здобутків на мистецькій ниві Чернігівщини.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація