Вітаємо з п’ятдесят п’ятою річницею!

Щиро й сердечно вітає у цей день колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка провідного майстра сцени, заслужену артистку України Оксану Гребенюк з нагоди її 55-річчя.

34 роки тому молода талановита актриса після закінчення акторського факультету Київського інституту театрального мистецтва імені І.Карпенка-Карого поступила на посаду артистки драми Чернігівського театру ім. Т.Г.Шевченка. Потім була насичена подіями і переїздами робота на сценах Чернігівського молодіжного театру, Донецького облмуздрамтеатру ім. Артема, а з 2010 року – повернення до творчого складу шевченківців у якості високопрофесійного майстра, у доробку якого ціла галерея яскравих сценічних образів.

Тільки за часи роботи в нашому театрі Оксана Степанівна зіграла більше тридцяти різнопланових ролей у різножанрових виставах. Її творча палітра надзвичайно різнобарвна, яка охоплює ролі від гостро характерних до драматичних, зокрема такі, як Уляна – «Іваном звуть його» за О.Довженком, Джульєтта – «Ромео і Джульєтта» В.Шекспіра, Ярина – «На Івана купала» М.Стельмаха, Галя – «Циганка Аза» М.Старицького, Титанія – «Сон літньої ночі» В.Шекспіра, Женя – «Яма» за О.Купріним, Бічі – «Людина і джентльмен» Е.де Філіппо, Маша – «Три сестри», Жаклін – «Французька вечеря» М.Камолетті, Графиня – «Безумний день, або Весілля Фігаро» П.-О.Бомарше, Місіс Уебб – «Наше містечко» Т.Уайлдера, Маргарита – «Нельська вежа» О.Дюма, Барбара Сміт – «Тато в павутинні» Р.Куні, Вона – моновистава «Целофанове щастя» К.Ходікян, Айлін – «Каліка з острова Інішмаан» М.МакДонаха, Фелісата Кукушкіна – «ЖадOFF» за п’єсою О.Островського «Доходне місце», Куртизанка – «Комедія помилок» В.Шекспіра, Міріам – «Одержима» Лесі Українки, Солоха – «Ніч перед Різдвом» за М.Гоголем, Бетті Джонсон – «Смішні гроші» Р.Куні, Барбара Сміт – «Тато в павутинні» Р.Куні, Середня баба Сонька, 1-а жінка – «Вій. Докудрама» Н.Ворожбит за М.Гоголем, Ведуча – «Балада про Крути» А.Покришеня та багато інших.

Сценічна творчість О.С.Гребенюк неодноразово відзначалася Почесними грамотами та Подяками Міністерства культури України, облдержадміністрації та обласної ради. За великі творчі досягнення і високий професіоналізм у 2016 р. була удостоєна почесного звання «Заслужена артистка України».

Оксана Гребенюк – актриса високого інтелекту і сценічної культури, яка тонко відчуває жанр п’єси і точно визначає психологічний малюнок ролі. Крім того, вона добре відома чернігівським глядачам як ведуча багатьох культурно-мистецьких заходів, Міжнародних фестивалів «Слов’янські театральні зустрічі» та «Чернігівське відлуння».

Вітаючи шановну Оксану Степанівну із 55-річчям від дня народження, весь колектив театру бажає їй міцного здоров’я і нестримної енергії у невпинних творчих пошуках, нових яскравих ролей і високих мистецьких здобутків, прихильності і визнання вдячних глядачів!

 

Колектив театру

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація