У 1984 році закінчила акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого і за призначенням прийшла на посаду артистки драми до Чернігівського театру імені Т. Г. Шевченка.
Провідний майстер сцени. Заслужена артистка України (2016)
У минулі роки зіграла такі ролі: Уляна – «Іваном звуть його» за О. Довженком, Люся – «Операція «Багатоженець» А. Делендика, Джульєтта – «Ромео і Джульєтта» В. Шекспіра, Галя – «Циганка Аза» М. Старицького, Ярина – «На Івана Купала» М. Стельмаха, Титанія – «Сон літньої ночі» В. Шекспіра, Женя – «Яма» («Женя») за О. Купріним, Бічі – «Людина і джентльмен» Едуардо де Філіппо, Маша – «Три сестри» А. Чехова. У 2002 році О. Гребенюк пішла до Донецького обласного театру, а восени 2010-го повернулася до Чернігівського. Знову дебютувала на чернігівській сцені у ролі Жаклін в комедії «Французька вечеря» Марка Камолетті.
Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка (1984-1990 роки):
Уляна – «Іваном звуть його» за О.Довженком
Джульєтта – «Ромео і Джульєтта» В.Шекспіра;
Галя – «Майська ніч» М.Старицького за М.Гоголем;
Ярина – «На Івана купала» М.Стельмаха;
Галя – «Циганка Аза» М.Старицького
Княгиня – «Любов – книга золота» О.Толстого
Секретарка – «Операція «Багатоженець» А.Делендика
Дівчинка з бородою – казка «Дівчинка з бородою»
Чернігівський Молодіжний театр (1990 – 1996 роки):
Юм-Юм – «Реггеді Енн» У. Гбсона
Вона – «Цинкові хлопчики» С.Алексієвича
Лисиця Амалія – «Іохим Лис – детектив з дипломом» за твором І.Ф’єля
Одарка – «Зачароване коло» І. Корнілевича за М.Гоголем
Лаура Уінгфілд – «Скляний звіринець» Т.Уільямса
Мірандоліна – «Трактирниця» К.Гольдоні
Вона – «Наш Декамерон» Е.Радзінського
Секлита Лимариха – «За двома зайцями» М.Старицького
Берта Пламмер – «Цвіркун на запічку» Ч.Діккенса
Клер – «Служниці» Ж.Жене
Олівія та Марія – «Дванадцята ніч, або Як вам подобається?» В.Шекспіра
Донна Анна – «Камінний господар» Лесі Українки
Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченк (1996-2002 роки):
Титанія – «Сон літньої ночі» В.Шекспіра
Женя – «Яма» («Женя») за О.Купріним
Біче – «Людина і джентльмен» Е. деФіліппо
Жінка – моновистава «Кінець століття» за творами Й.Бродського і М.Таривердієва
Маша – «Три сестри» А.Чехова
Ярися – «Кохання у стилі бароко» Я.Стельмаха
Тінь – «Мертві душі» М.Булгакова за М.Гоголем
Служниця – «Ідентифікація танго» («Урок») Е.Йонеска
Донецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Артема (2002-2010 роки):
Дідона – «Енеїда» І.Котляревського
Вона – «9ночей… 9 життів» М.Вішнєка
Марго – «Милий друг» за Гі деМопассаном
Габі – «Вісім люблячих жінок» Р.Тома
Ярися – «Кохання у стилі бароко» Я.Стельмаха;
Химка – «За двома зайцями» М.Старицького
Снігова королева – «Снігова королева» за Г.-К.Андерсеном
Дубиха – «У неділю рано зілля копала…» за О.Кобилянською
Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка (2010-теперішній час):
Жаклін – «Французька вечеря» М.Камолетті
Графиня – «Безумний день, або Весілля Фігаро» П.-О.Бомарше
Місіс Уебб – «Наше містечко» Т.Уайлдера
Маргарита – «Нельська вежа» О.Дюма
Барбара Сміт – «Тато в павутинні» Р.Куні
Вона – моновистава «Целофанове щастя» К.Ходікян
Айлін – «Каліка з острова Інішмаан» М.МакДонаха
Фелісата Кукушкіна – «ЖадOFF» за п’єсою О.Островського «Доходне місце»
Куртизанка – «Комедія помилок» В.Шекспіра
Міріам – «Одержима» Лесі Українки
Солоха – «Ніч перед Різдвом» за М.Гоголем
Бетті Джонсон – «Смішні гроші» Р.Куні
Барбара Сміт – «Тато в павутинні» Р.Куні
Середня баба Сонька, 1-а жінка – «Вій.Докудрама» Н.Ворожбит за М.Гоголем
Ведуча – «Балада про Крути» А.Покришеня