Вітаємо з ювілеєм Кропивницьку Ніну Олександрівну!

Колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка сердечно вітає із 70-річіним ювілеєм Кропивницьку Ніну Олександрівну, яка більше тридцяти років працює в касово-адміністративному секторі театру.

Ніна Олександрівна народилася 12 листопада 1948 року в с. Панютине на Запоріжжі. Після закінчення у 1966 році середньої школи працювала на Запорізькому заводі «Радіоприлад», потім на Чернігівському радіоприладному заводі, а з 1986 року – в Чернігівському облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка.

У січні 1986 року була прийнята на посаду старшого білетного касира, потім працювала завідуючою квитковими касами та завідуючою бюро з організації глядача, а з вересня 1992 року обіймає посаду головного адміністратора театру.

Згідно зі своїми посадовими обов’язками Н.О. Кропивницька відповідає за здійснення робіт, пов’язаних з організацією показу вистав діючого репертуару. З метою залучення глядачів до перегляду вистав організовує інформування населення про заплановані заходи, розповсюдження програм, буклетів, іншої рекламної продукції. Бере участь у проведенні заходів щодо пропаганди театральних вистав. Контролює хід реалізації квитків по усіх каналах та вживає дійових заходів щодо збільшення їх продажу. Під час проведення в театрі культурно-мистецьких заходів організовує чергування адміністраторів та забезпечує високу культуру обслуговування глядачів. Скеровує роботу адміністраторів, білетних касирів і контролерів, гардеробу та технічних працівників, які забезпечують створення комфортних умов перебування відвідувачів у театрі. Також організовує підготовку театральних приміщень для проведенні гастролей творчих колективів на базі театру. За дорученням керівництва театру представляє заклад в усіх органах, установах, організаціях, засобах масової інформації.

За високопрофесійне виконання своїх службових обов’язків Кропивницька Н.О. неодноразово нагороджувалася Почесними грамотами та Подяками місцевих органів влади, Департаменту культури і керівництва театру.

Вітаючи шановну Ніну Олександрівну з ювілеєм, щиро зичимо міцного здоров’я, сил і наснаги на довгі роки, особистого щастя і добробуту в родині!

Колектив театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація