Вітаємо з ювілеєм Кропивницьку Ніну Олександрівну!

Колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка сердечно вітає із 70-річіним ювілеєм Кропивницьку Ніну Олександрівну, яка більше тридцяти років працює в касово-адміністративному секторі театру.

Ніна Олександрівна народилася 12 листопада 1948 року в с. Панютине на Запоріжжі. Після закінчення у 1966 році середньої школи працювала на Запорізькому заводі «Радіоприлад», потім на Чернігівському радіоприладному заводі, а з 1986 року – в Чернігівському облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка.

У січні 1986 року була прийнята на посаду старшого білетного касира, потім працювала завідуючою квитковими касами та завідуючою бюро з організації глядача, а з вересня 1992 року обіймає посаду головного адміністратора театру.

Згідно зі своїми посадовими обов’язками Н.О. Кропивницька відповідає за здійснення робіт, пов’язаних з організацією показу вистав діючого репертуару. З метою залучення глядачів до перегляду вистав організовує інформування населення про заплановані заходи, розповсюдження програм, буклетів, іншої рекламної продукції. Бере участь у проведенні заходів щодо пропаганди театральних вистав. Контролює хід реалізації квитків по усіх каналах та вживає дійових заходів щодо збільшення їх продажу. Під час проведення в театрі культурно-мистецьких заходів організовує чергування адміністраторів та забезпечує високу культуру обслуговування глядачів. Скеровує роботу адміністраторів, білетних касирів і контролерів, гардеробу та технічних працівників, які забезпечують створення комфортних умов перебування відвідувачів у театрі. Також організовує підготовку театральних приміщень для проведенні гастролей творчих колективів на базі театру. За дорученням керівництва театру представляє заклад в усіх органах, установах, організаціях, засобах масової інформації.

За високопрофесійне виконання своїх службових обов’язків Кропивницька Н.О. неодноразово нагороджувалася Почесними грамотами та Подяками місцевих органів влади, Департаменту культури і керівництва театру.

Вітаючи шановну Ніну Олександрівну з ювілеєм, щиро зичимо міцного здоров’я, сил і наснаги на довгі роки, особистого щастя і добробуту в родині!

Колектив театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація