Вітаємо з ювілеєм заслужену артистку України Оксану Гребенюк

Щиросердно вітає колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка провідного майстра сцени, заслужену артистку України Оксану Гребенюк з 60-річним ювілеєм.

Майже сорок років тому молода талановита актриса після закінчення акторського факультету Київського інституту театрального мистецтва імені І.Карпенка-Карого поступила на посаду артистки драми Чернігівського театру ім. Т.Г.Шевченка. Потім була насичена подіями і переїздами робота на сценах Чернігівського молодіжного театру, Донецького облмуздрамтеатру ім. Артема, а з 2010 року – повернення до творчого складу шевченківців у якості високопрофесійного майстра, у доробку якого ціла галерея яскравих сценічних образів.

Тільки за часи роботи в нашому театрі Оксана Степанівна зіграла близько сорока різнопланових ролей у різножанрових виставах. Її творча палітра надзвичайно різнобарвна, яка охоплює ролі від гостро характерних до драматичних, зокрема такі, як Уляна – «Іваном звуть його» за О.Довженком, Джульєтта – «Ромео і Джульєтта» В.Шекспіра, Ярина – «На Івана купала» М.Стельмаха, Галя – «Циганка Аза» М.Старицького, Титанія – «Сон літньої ночі» В.Шекспіра, Женя – «Яма» за О.Купріним, Бічі – «Людина і джентльмен» Е.де Філіппо, Маша – «Три сестри», Жаклін – «Французька вечеря» М.Камолетті, Графиня – «Безумний день, або Весілля Фігаро» П.-О.Бомарше, Місіс Уебб – «Наше містечко» Т.Уайлдера, Маргарита – «Нельська вежа» О.Дюма, Барбара Сміт – «Тато в павутинні» Р.Куні, Вона – моновистава «Целофанове щастя» К.Ходікян, Айлін – «Каліка з острова Інішмаан» М.МакДонаха, Фелісата Кукушкіна – «ЖадOFF» за п’єсою О.Островського «Доходне місце», Куртизанка – «Комедія помилок» В.Шекспіра, Міріам – «Одержима» Лесі Українки, Солоха – «Ніч перед Різдвом» за М.Гоголем, Бетті Джонсон – «Смішні гроші» Р.Куні, Барбара Сміт – «Тато в павутинні» Р.Куні, Середня баба Сонька та Перша жінка – «Вій. Докудрама» Н.Ворожбит за М.Гоголем, Ведуча – «Балада про Крути» А.Покришеня, Муза – «Скапен» за п’єсою Мольєра, Елеонора – «Танго» С.Мрожека, Іветта Вербицька – «Мати все» за твором Люко Дашвар, Маркіза де Мертей – «Небезпечні зв’язки» за романом Шодерло де Лакло, Марлен Дітрих – «МарЛені» за п’єсою Теа Дорн, Катерина Петрівна – «ВПО» за п’єсою І.Феофанової та багато інших.

Оксана Гребенюк – актриса високого інтелекту і сценічної культури, яка тонко відчуває жанр п’єси і точно визначає психологічний малюнок ролі. Сценічна творчість О.С.Гребенюк неодноразово відзначалася Почесними грамотами та Подяками Міністерства культури України, облдержадміністрації та обласної ради. За великі творчі досягнення і високий професіоналізм у 2016 р. була удостоєна почесного звання «Заслужена артистка України».

Вітаючи шановну Оксану Степанівну із 60-річним ювілеєм від дня народження, весь колектив театру бажає їй міцного здоров’я й невичерпного джерела енергії у творчих пошуках, нових яскравих ролей і високих мистецьких здобутків, прихильності і визнання вдячних глядачів!

 

Колектив театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація