На вихідних – до театру

Добігає кінця робочий тиждень, і Чернігівський драмтеатр ім. Т.Г.Шевченка знову запрошує чернігівців провести свій відпочинок вихідного дня разом з героями улюблених чи нових вистав, аби долучитися до творчого процесу, що відбувається на сцені, і дістати гарний настрій. Саме такий веселий, піднесений настрій отримали театрали, які прийшли суботнього вечора на виставу «Боїнг-Боїнг» відомого французького драматурга Марка Камолетті.

Ця захоплива комедійна історія, поставлена режисеркою Тетяною Шумейко у 2014 році, знову повернулася на чернігівську сцену в оновленому акторському складі, щоб розважити глядачів пікантними казусами паризького ловеласа, життя якого організоване за розкладом перельотів різних авіакомпаній, де працюють стюардесами його наречені. Вистава промайнула на одному диханні, не даючи сумувати жодної секунди, і бурхливі овації глядацької аудиторії після завершення спектаклю були красномовним визнанням блискучої злагодженої роботи всього виконавського ансамблю.

У неділю денна вистава традиційно була адресована юним чернігівцям, яким цього разу була запропонована казка «Чарівна лампа Аладдіна» Саши Лихого. І не зважаючи на те, що через оголошення повітряної тривоги її показ розпочався на півгодини пізніше, ця казкова історія вкотре викликала зачарування дивним світом Східної магії та радість дітлахів від щасливого завершення пригод героїв вистави. Гарячі оплески та піднесений настрій малечі стали кращою винагородою артистам за натхненну гру.

А недільного вечора в експериментальному просторі «Білої сцени» знову мали відбуватися «зустрічі на кухні під час війни», як визначив жанр цієї вистави її постановник, заслужений артист України Андрій Бакіров. Проте, показ вистави «ВПО» було припинено, оскільки через 20 хвилин після її початку в театрі несподівано вимкнулося світло. Коли з’ясувалося, що аварійне відключення від електропостачання триватиме довго, працівники театру з ліхтарями провели глядачів до службового виходу та запропонували скористатися придбаними квитками іншого дня.

Тож, приносимо наші пробачення за певні незручності, пов’язані з тривогами воєнного часу, та висловлюємо щиру вдячність усім шанувальникам театрального мистецтва, які попри всі складності приходять провести свій відпочинок у театрі.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
Фото з вистави: «Чарівна лампа Аладдіна»

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація