«ПОШИЛИСЬ У ДУРНІ»

Оперета-жарт на 2 дії

Класична комедія за п’єсою «Пошились у дурні» Марка Кропивницького, оздоблена чудовими українськими мелодіями в сучасній обробці, запальними танцями, жартами, оригінальним сценічним оформленням. В основі сюжету – конфлікт між дітьми та батьками. Двоє молодих хлопців служать наймитами у заможних господарів і до нестями закохані в їхніх дочок, яких батьки прагнуть віддати заміж за багатих женихів. Хлопці заради своїх коханих пускаються на хитрощі, через що виникає ціла низка комічних ситуацій.

Що вигадали кмітливі наймити, аби пошити у дурні своїх господарів та одружитися з їхніми дочками, ви дізнаєтесь, коли відвідаєте нашу виставу. А натхненна емоційна гра талановитого акторського ансамблю робить повну гумору та дотепних ситуацій класику привабливою та цікавою для будь-якого покоління.

У виставі задіяні:

засл.арт.Укр. Олександр Куковєров, арт. Євген Бондар, арт. Едуард Брагіда, арт. Євгенія Василенко, арт. Петро Великий, арт. Анатолій Ковальський, арт. Валентин Корінь, арт. Микола Лемешко, арт. Ірина Лозовська, арт. Альберт Лукашов, арт. Ксенія Макієвська, арт. Олександр Манастирський, арт. Павло Пугачов, арт. Сергій Пунтус.

У масових сценах – артисти драми та балету театру.

Share on Facebook0Share on Google+0

Постановча группа

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Віра Тимченко
Диригент - Олексій Рощак
Художник-сценограф - Людмила Ковальчук
Художник по костюмах - Ганна Тищенко
Балетмейстер - Ольга Шпаковська
Хормейстер - Світлана Філін
Показати більше...

Актори та персонажі

Показати більше...

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Автор: за п’єсою Марка Кропивницького «Пошились у дурні»
12+
Прем’єра вистави: 2017-10-10
Придбати квиток

Авторизація