У Чернігівському драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка відбудеться прем’єра нової творчої роботи режисера Олексія Трішкіна, який здійснив постановку вистави «Вірогідності» за п’єсою української драматургині Ольги Анненко.
В основу сюжету покладено історію боротьби молодої дівчини з важкою хворобою, де вона споглядає на проблему у різних вимірах, не знаючи при якому з них усе може закінчитися благополучно.



