«Тато в павутинні» знову на сцені Чернігівського драмтеатру!

Як же це було смішно! Цього суботнього вечора театральна зала Чернігівського облмуздрамтеатру упродовж майже двох годин була переповнена веселощами і сміхом глядачів, що прийшли на прем’єрний показ поновленої у цьому сезоні комедії Рея Куні «Тато в павутинні» у постановці художнього керівника театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова.

Упродовж багатьох років легка і принадна комедія відомого англійського драматурга не сходить зі сценічних підмостків європейських театрів і дарує гарний веселий настрій численним глядачам. От і цього разу неймовірні пригоди Джона Сміта (у надзвичайно емоційному виконанні заслуженого артиста України Олександра Куковєрова), полонили глядацьку аудиторію і супроводжувалися постійними спалахами сміху і захоплених оплесків. Сміховинною була його панічна реакція, коли він дізнався про віртуальне знайомство своїх дітей. Комічно протилежними були виразно відтворені на сцені образи обох його дружин – по-домашньому хазяйновитої Мері (заслужена артистка України Наталія Максименко) та діловито-екстравагантної Барбари (заслужена артистка України Оксана Гребенюк). Симпатично забавними у своїй юнацькій наполегливості булі його майже дорослі донька (артистка Ірина Юсухно) і син (артист Сергій Пунтус). Кумедним і привабним у своєму прагненні будь-якою ціною допомогти другові був його товариш-квартирант Стенлі Поуні (вражаюче енергійно зіграний артистом Дмитром Літашовим). До анекдотичного потішним і дещо епатажним вийшов старий дивакуватий татусь Стенлі (у виконанні народного артиста України Валентина Судака), кожна поява якого на сцені викликала в залі нестримні вибухи сміху.

Динамічному розвитку курйозних ситуацій сприяє сценографія вистави (заслужений працівник культури України Олександр Симоненко), яка дозволяє глядачеві спостерігати паралельні події в єдиному просторі: одночасно бачити дві квартири, двох дружин, двох дітей. А натхненна, ансамблева гра акторів, з чудовим відчуттям жанру комедії, стала головною принадою цього шаленого сценічного дійства. Головна мета цієї фантазійної комедійної вистави – дати глядачам можливість відволіктися від власних проблем і досхочу посміятися – була блискуче досягнута завдяки жвавій, емоційно насиченій грі виконавців. Все це, і насправді, було надзвичайно смішно!

Вітаючи творчий склад з успішним поверненням до діючого репертуару театру такої сучасної, ексцентричної комедії «Тато в павутинні», побажаємо нашим шанувальникам нових приємних зустрічей з улюбленими героями на сцені Чернігівського театру!

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація