«Тато в павутинні» знову на сцені Чернігівського драмтеатру!

Як же це було смішно! Цього суботнього вечора театральна зала Чернігівського облмуздрамтеатру упродовж майже двох годин була переповнена веселощами і сміхом глядачів, що прийшли на прем’єрний показ поновленої у цьому сезоні комедії Рея Куні «Тато в павутинні» у постановці художнього керівника театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова.

Упродовж багатьох років легка і принадна комедія відомого англійського драматурга не сходить зі сценічних підмостків європейських театрів і дарує гарний веселий настрій численним глядачам. От і цього разу неймовірні пригоди Джона Сміта (у надзвичайно емоційному виконанні заслуженого артиста України Олександра Куковєрова), полонили глядацьку аудиторію і супроводжувалися постійними спалахами сміху і захоплених оплесків. Сміховинною була його панічна реакція, коли він дізнався про віртуальне знайомство своїх дітей. Комічно протилежними були виразно відтворені на сцені образи обох його дружин – по-домашньому хазяйновитої Мері (заслужена артистка України Наталія Максименко) та діловито-екстравагантної Барбари (заслужена артистка України Оксана Гребенюк). Симпатично забавними у своїй юнацькій наполегливості булі його майже дорослі донька (артистка Ірина Юсухно) і син (артист Сергій Пунтус). Кумедним і привабним у своєму прагненні будь-якою ціною допомогти другові був його товариш-квартирант Стенлі Поуні (вражаюче енергійно зіграний артистом Дмитром Літашовим). До анекдотичного потішним і дещо епатажним вийшов старий дивакуватий татусь Стенлі (у виконанні народного артиста України Валентина Судака), кожна поява якого на сцені викликала в залі нестримні вибухи сміху.

Динамічному розвитку курйозних ситуацій сприяє сценографія вистави (заслужений працівник культури України Олександр Симоненко), яка дозволяє глядачеві спостерігати паралельні події в єдиному просторі: одночасно бачити дві квартири, двох дружин, двох дітей. А натхненна, ансамблева гра акторів, з чудовим відчуттям жанру комедії, стала головною принадою цього шаленого сценічного дійства. Головна мета цієї фантазійної комедійної вистави – дати глядачам можливість відволіктися від власних проблем і досхочу посміятися – була блискуче досягнута завдяки жвавій, емоційно насиченій грі виконавців. Все це, і насправді, було надзвичайно смішно!

Вітаючи творчий склад з успішним поверненням до діючого репертуару театру такої сучасної, ексцентричної комедії «Тато в павутинні», побажаємо нашим шанувальникам нових приємних зустрічей з улюбленими героями на сцені Чернігівського театру!

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація